Guidelines

Regulamin 302 Cheats

1. Korzystając z naszych produktów i stron jesteś zobowiązany do znania i przestrzegania poniższego regulaminu.

2. Rejestrując się, tworzysz konta: na stronie głównej i forum które są połączone. Używane są te same loginy, hasła i adresy email.

3. Kupując na naszej stronie, uzyskujesz dostęp do wybranej treści w charakterze licencji (subskrypcji) czasowej wraz z możliwością pobrania przyszłych aktualizacji, dostępu do prywatnego forum i uzyskania wsparcia technicznego.

4. Sprzedaż ma charakter usługi. W związku z tym kupujący nie ma prawnej możliwości zwrotu produktu w stanie nienaruszonym. Pomimo tego, administracja 302 Cheats wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferuje bezpłatny zwrot w ciągu 48 godzin od chwili aktywacji subskrypcji.

5. Kupujący jest zobowiązany także do przygotowania prawidłowego środowiska pracy naszych aplikacji (m.in. instalacja wymaganych programów). ​

6. Po zakupie i pierwszym zalogowaniu w aplikacjach, zostanie wygenerowany indywidualny HWID - (sprzętowy numer identyfikacyjny). Jest to zabezpieczenie ograniczające rozpowszechnianie konta z wykupioną subskrypcją. W związku z tym klient powinien wiedzieć, że konta są przeznaczone do użytku przez 1 osobę na 1 komputerze. Jeśli zajdzie potrzeba zmiany komputera/systemu lub wymiany podzespołu, proszę wysłać maila z prośbą o reset używając np. tego formularza kontaktowego --> LINK. Przysługuje 1 darmowa zmiana co 30 dni.

7. Oprogramowanie przez nas udostępniane nie zawiera złośliwego kodu oraz żadnego rodzaju wirusów. Wszelkie detekcje, alarmy antywirusów odnośnie naszych programów należy traktować jako "false positive" tzn. nieuzasadnione, nieprawdziwe. Powodem takiego stanu rzeczy jest silne zaszyfrowanie aplikacji które mogą być wykryte jako zagrożenie.

8. Naruszanie punktu regulaminu, działania o charakterze destrukcyjnym naszych serwerów lub produktów mogą skutkować tymczasową lub stałą blokadą konta.

9. Korzystając z naszego forum jako zalogowany użytkownik jesteś w pełni odpowiedzialny za własne treści na nim umieszczane i propagowane. Administracja nie zezwala ani w żaden sposób nie wspiera treści o charakterze rasistowskim, terrorystycznym, przemocy lub innych nie zgodnych z prawem Rzeczypospolitej Polskiej.

10. Używając naszego forum stosuj kulturę osobistą. Nagminne wulgaryzmy mogą skutkować tymczasową blokadą konta na forum.

11. Robimy wszystko co w naszej mocy by oprogramowanie było niewykrywalne przez VAC. Nie jesteśmy jednak odpowiedzialni za ewentualne bany: Overwatch lub status gracza niezaufanego wynikające z nieostrożnej gry, otrzymania reportów i skazania przed społeczność. Komercyjnie działamy od maja 2015 r. Od tego czasu nie było ani jednej detekcji VAC.

12. Administracja 302 Cheats zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie w dowolnym momencie.