302

Admin
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About 302

 1. KOnto DBD

  judomichal, wysylam wlasnie do ciebie maila z danymi dostepowymi.
 2. KOnto DBD

  dzisiaj postaram sie wyslac. przepraszam za dniowe opoznienie. oczekuje na dostawe konta do boosta.
 3. KOnto DBD

  jak kupisz teraz badz jutro to postaram sie do konca dnia 7 kwietnia wyslac.
 4. KOnto DBD

  Czesc, Staram sie dostarczyc konto jak najszybciej po zaksiegowaniu wplaty. Z reguly do 24h. Niestety obecnie nie jest mozliwy boosting Iridescent Shards (Odlamki). Ranga, perki, poziom, bloodpoints dalej sa mozliwe.  
 5. Visual hack cfg

  Czesc, Chodzi ci zeby cofnac do menu glownego wyboru opcji cheata? Klikasz jeszcze raz prawy CTRL. BTW Cale nawigowanie jest w zamieszczonej instrukcji w paczce z haxem. Zapodalem ci ustawienia w innej sekcji.
 6. multi hack opinia

  Czesc Terminator, Prosilbym cie o nie odswiezanie tematow z przed 5 lat. Mozesz napisac wlasna opinie w nowym temacie. Dzieki.
 7. Nieobecność od 30 maja

  Witaj, Od dnia 30 maja 2018 ze względów zdrowotnych nie będę osiągalny przez parę dni. Wszelkie resety i requesty będą musiały poczekać (dni subskrypcji zostaną zwrócone). Za ewentualnie utrudnienia z góry przepraszam - czeka mnie poważny zabieg. Pozdrawiam, 302 Cheats  
 8. Opinia Visual

  Cześć Dzieki za opinie 
 9. Leauge hack cs go

  Tak wspierany jest rowniez anty cheat FaceIT
 10. Kupno cheata przez serwis allegro.pl

  Czesc Subskrypcja po bedzie nadana manualnie przez mnie. Ranga na forum wskoczy automatycznie (forum jest polaczone z glowna strona). Po otrzymaniu rangi (strona i forum) zobaczysz nowa zakladke Pobierz Cheata.
 11. Używanie Cheata

  Cześć, Nie ma to wiekszego znaczenia gdzie trzymasz cheata (no moze poza folderem ze steamem i gra). Nie radze umieszczac na pendrive bo moga pojawiac sie bledy VAC authentication error.
 12. Opinia Multi Hack

  Tak jak kolega napisał wyżej (VAC bany sa opoznione nawet do okolo tygodnia) lub zwyczajnie overwatch - skazanie przez spolecznosc. Po otrzymaniu ov często dostaje się VAC z automatu. Wtedy na profilu widnieje ze od dnia blokady VAC tyle samo co od dnia blokady w grze. 
 13. Kontakt

  Witaj kaamro Odpowiedz wyslana mailem.  
 14. Tymczasowa nieobecność

  Aktualizacje gotowe do pobrania na stronie. Dni niedostępności będą niedługo zwrócone.
 15. Tymczasowa nieobecność

  Szanowni subskrybenci, będę niedostępny z powodu nagłej sytuacji osobistej w dniu 13-01-2016 i części dnia 14-01-2016. Jeżeli cheaty w tym czasie nie będą dostępne z powodu aktualizacji gry - dodam z powrotem stracone dni gdy wrócę. Z góry przepraszam za ewentualne utrudnienia.